REGULAMIN – LABIRYNT NOCLEGI

SZANOWNI PAŃSTWO!

LICZYMY NA WSPÓŁPRACĘ PRZY PRZESTRZEGANIU TEGO REGULAMINU,
KTÓRY SŁUŻYĆ MA ZAPEWNIENIU SPOKOJNEGO I BEZPIECZNEGO POBYTU PAŃSTWA W NASZYCH POKOJACH GOŚCINNYCH.

 


 1. Dokonanie rezerwacji oznacza przyjęcie regulaminu i zobowiązanie się do przestrzegania zawartych w nim zasad i reguł.
 2. Pokoje są wynajmowane na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10:00 w dniu wyjazdu. Wszelkie zmiany należy uzgodnić indywidualnie przed dokonaniem rezerwacji.
 3. Recepcja mobilna. Informujemy Gości, że nie prowadzimy recepcji całodobowej. Wszelkie pytania i uzgodnienia należy uprzedzić telefonicznie.
 4. Należność za cały pobyt należy uregulować najpóźniej w dniu przyjazdu, przy zakwaterowaniu.
 5. Zadatek wpłacony przy rezerwacji nie podlega zwrotowi w razie rezygnacji Gościa z przyjazdu. W przypadku wyjazdu wcześniejszego niż przewiduje rezerwacja, opłata za niewykorzystaną część pobytu nie podlega zwrotowi.
 6. Prosimy nie zabierać poza pokój i budynek jakichkolwiek elementów wyposażenia pokoju.
 7. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zagubienia bądź zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy osób go odwiedzających.
 8. Gość nie może przekazać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 9. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rezerwowanego pokoju na inny w razie takiej konieczności.
 10. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 11. Informujemy, że obiekt nie posiada prywatnego parkingu. Parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscu wyznaczonym do tego celu. Miejska strefa parkingowa, znajdująca się również bezpośrednio przy budynku jest płatna w parkomatach w dni powszednie w godz. 8-18. Poza tymi godzinami parkowanie na strefie jest bezpłatne.
 12. Zastrzegamy sobie prawo odmowy dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu, a także możemy żądać natychmiastowego opuszczenia obiektu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.
 13. W budynku i w pokojach obowiązuje zakaz palenia.
 14. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach gościnnych nie wolno korzystać z urządzeń grzewczych (grzałki, podgrzewacze powietrza itp.).
 15. Goście proszeni są o niezwłoczne zgłaszanie uwag dotyczących poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku. Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać osobiście lub telefonicznie.
 16. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 06:00.
 17. Drzwi wejściowe do budynku powinny być zamykane bez przekluczenia. W momencie zakwaterowania goście otrzymują jeden komplet kluczy od pokoju, drzwi wejściowych na piętrze i drzwi wejściowych do budynku na parterze.
 18. Po godz. 21:00 w obiekcie nie mogą przebywać osoby odwiedzające Gości.
 19. Cennik jest integralną częścią regulaminu, a rezerwacja oznacza zgodę na warunki regulaminu.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany cen zawartych w cenniku.

 

DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ I ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU.